Nasi wolontariusze: z klasy 3eh Karolina Mazur i Marcel Wolski oraz z klasy 3ap Łukasz Żydek w dniu 1 czerwca pomagali w przeprowadzeniu programu przygotowanego z okazji Dnia Dziecka przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.
Kolorowe dmuchańce, wata cukrowa, występy dzieci, naukowe eksperymenty i rodziny spacerujące między kolejnymi atrakcjami.
Dzień Dziecka odbył się na kampusie Collegium Witelona.
Przez kilka godzin miejsce, które na co dzień kojarzy się ze studiami i wykładami, zamieniło się w ogromną przestrzeń pełną dziecięcego śmiechu i dobrej energii.
Wolontariusze Henrykówki wykonali bardzo ważne zadania angażując się w pracę na recepcji oraz bezpośrednio czuwając nad bezpieczeństwem i przebiegiem Dnia Dziecka.
Opiekunem wolontariuszy była p. Elżbieta Poparda, dziękujemy.