Z ogromną radością informuję, że nasza szkoła – we współpracy z firmą patronacką PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o. w Owczarach - wkrótce rozpocznie realizację wyjątkowej kampanii edukacyjnej „Kolejowy krok do bezpieczeństwa”.
Projekt skierowany będzie do dzieci w wieku 5 – 10 lat z terenu Zagłębia Miedziowego. Realizacja tak dużego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa bez wsparcia finansowego. Z przyjemnością ogłaszamy, że na realizację tej kampanii otrzymaliśmy darowiznę od Fundacji KGHM Polska Miedź w wysokości 50.000 zł!
Serdecznie dziękuję Fundacji KGHM Polska Miedź za zaufanie i hojne wsparcie finansowe naszej inicjatywy. Słowa podziękowania kieruję również do naszej firmy patronackiej za partnerską współpracę przy tworzeniu projektu.
O szczegółach i terminach poszczególnych działań będziecie informowani na bieżąco.
Stella Święcińska
dyrektor szkoły