Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Szkoła Partnerska

Kompetentni w branży

.

.

.

Witaj!

Zorientowani na pracę

15 marca w naszej szkole dzięki życzliwości Centrum Edukacji Pracy Młodzieży OHP w Legnicy odbyły się Targi Pracy pn. „Zorientowani na pracę”.

Przyszli absolwenci, uczniowie klas 4akg, 4bg, 4ceg oraz 3fm mieli możliwość dowiedzieć się, jakie są warunki rekrutacji do służb mundurowych: policji, wojska, straży granicznej. Usłyszeli też o możliwościach rozwoju, które mają pracownicy tych służb. Osoby zainteresowane kontynuacją nauki na studiach wyższych poznały ofertę Collegium Witelona, usłyszały na czym polega kształcenie w systemie ucz się i pracuj.

Wciąż poszukujący swojej ścieżki kariery poznali miejsca, gdzie „niezdecydowanym” udzielane jest wsparcie psychologiczne i zawodowe, mogli też bezpośrednio po prezentacjach porozmawiać z doradcami zawodowymi : Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Legnicy, Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Legnicy, Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy czy Państwowego Urzędu Pracy.

Teraz przed naszymi uczniami trudne zawodowe wybory, może będą choć trochę łatwiejsze dzięki dzisiejszemu spotkaniu.

Banery/Logo