Spotkanie ambasadorów #TeamKompetentni
19 czerwca 2026
W dniu 17 czerwca nasi uczniowie wzięli udział w spotkaniu Ambasadorów #TeamKompetentni.
Wydarzenie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia nowej wiedzy oraz rozwijania kompetencji społecznych i zawodowych.
Dziękujemy za wsparcie #TeamKompetentni KGHM 
, którzy dbają o rozwój szkolnictwa branżowego i edukację młodzieży Zagłębia Miedziowego 
Opiekunem naszych uczniów w trakcie spotkania była p. Agnieszka Jezierska.
